Property Sale
Sale
$550,000
Sq Ft1,444DeedBook 4746, Page 1345Recorded7/20/2022
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,890 | +3.4% |
| 2024 | $9,562 | +2.6% |
| 2023 | $9,315 | +0.7% |
| 2022 | $9,253 | +1.2% |
Year Built: 1926
218 N Vivyen Street
Residential
198 Elder Avenue
Residential
194 Elder Avenue
Residential
219 N Vivyen Street
Residential
207 N Vivyen Street
Residential