Property Sale
Sale
$440,000
Sq Ft1,686DeedBook 3343, Page 1900Recorded9/10/2019
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,876 | +3.4% |
| 2024 | $9,548 | +2.6% |
| 2023 | $9,302 | +0.7% |
| 2022 | $9,240 | +1.2% |
Year Built: 1950
167 New Jersey Avenue
Residential
227 New Jersey Avenue
Residential
28 Zuegel Court
Residential
5 Clyde Court
Residential
37 Deerfield Street
Residential