Property Sale
Sale
$192,000
DeedBook 7971, Page 51
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,301 | +3.5% |
| 2024 | $10,918 | +2.7% |
| 2023 | $10,630 | +0.7% |
| 2022 | $10,558 | +1.2% |
Year Built: 1954
165 Ames Avenue
Residential
51 Elder Avenue
Residential
147 Woods Avenue
Residential
20 Graphic Boulevard
Residential
91 Elder Avenue
Residential