Property Sale
Sale
$190,000
DeedBook 1060, Page 1496
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,191 | +3.4% |
| 2024 | $8,886 | +2.6% |
| 2023 | $8,657 | +0.7% |
| 2022 | $8,600 | +1.2% |
Year Built: 1950
49 Grove Street
Residential
59 Brook Street
Residential
116 Columbia Avenue
Residential
57 S Demarest Avenue
Residential
53 Deerfield Street
Residential