Property Sale
Sale
$365,000
Sq Ft874DeedBook 5580, Page 357Recorded8/20/2025
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,751 | +3.1% |
| 2024 | $6,547 | — |
Year Built: 1999
37 Presidential Drive
Residential
91 Presidential Drive
Residential
1110 Windsor Park Ct
Residential
97 Presidential Drive
Residential
30 Coriander Way
Residential