Property Built
Built
Year Built: 1958
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,153 | +3.1% |
| 2024 | $7,906 | +3.1% |
| 2023 | $7,667 | +2.7% |
| 2022 | $7,468 | +0.9% |
Year Built: 1958
430 Tryon Ave
Residential
271 Liberty Rd
Residential
426 Tryon Ave
Residential
127 Oak St
Residential
380 Tryon Ave
Residential