Foreclosure Case F-024878-10
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1908
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,233 | +3.1% |
| 2024 | $7,983 | +3.1% |
| 2023 | $7,742 | +2.7% |
| 2022 | $7,541 | +0.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1908
479 Tenafly Rd
Residential
298 Roosevelt Sq
Residential
91 Highwood Ave
Residential
295 Tenafly Rd
Residential
143 Pleasant Ave
Residential