Property Sale
Sale
$205,000
From:
To:
Sq Ft2,278DeedBook 8069, Page 100Recorded5/26/1998
From:
To:
Year Built: 1927
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,833 | +6.0% |
| 2024 | $11,163 | +3.3% |
| 2023 | $10,808 | +2.7% |
| 2022 | $10,524 | +12.6% |
From:
To:
Year Built: 1927
391 Delano Pl
Residential
117 Shaler Ave
Residential
431 Morningside Ave
Residential
403 Morningside Ave
Residential
480 Morningside Ave
Residential