Property Sale
Sale
$880,000
From:
To:
Sq Ft2,332DeedBook 5251, Page 1175Recorded6/3/2024
From:
To:
Year Built: 2001
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,484 | +2.9% |
| 2024 | $12,135 | +7.5% |
| 2023 | $11,290 | +4.4% |
| 2022 | $10,809 | +6.4% |
From:
To:
Year Built: 2001
From:
To:
5 Scarlet Oak Lane
Residential
122 Scarlet Oak Lane
Residential
46 Thistle Drive
Residential
78 Balsam Court
Residential
39 Thistle Drive
Residential