Property Sale
Sale
$690,000
DeedBook 1847, Page 2065
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,528 | +2.9% |
| 2024 | $12,178 | +7.5% |
| 2023 | $11,332 | +4.5% |
| 2022 | $10,848 | +6.4% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2001
4 Mulberry Court
Residential
92 Balsam Court
Residential
120 Scarlet Oak Lane
Residential
10 Mulberry Court
Residential
13 Mulberry Court
Residential