Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,789 | +3.0% |
| 2024 | $8,535 | +9.2% |
| 2023 | $7,818 | +5.2% |
| 2022 | $7,430 | +2.2% |
Year Built: 1953
190 Cleenput Terrace
Residential
181 Cleenput Terrace
Residential
170 Lawrence Dr
Residential
184 Geranium Court
Residential
247 Spring Valley Rd
Residential