Property Sale
Sale
$305,000
From:
To:
DeedBook 8044, Page 349NU CodeSheriff sale (12)Recorded2/18/1998
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,617 | +3.0% |
| 2024 | $15,165 | +8.7% |
| 2023 | $13,946 | +5.2% |
| 2022 | $13,261 | +0.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1970
333 Midland Ave
Residential
270 University Way
Residential
162 Kennedy Court
Residential
149 Lucky Hollow Dr
Residential
386 Chelsea St
Residential