Property Sale
Sale
$880,000
Sq Ft1,757DeedBook 5602, Page 203Recorded9/17/2025
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,523 | +2.9% |
| 2024 | $9,253 | +7.9% |
| 2023 | $8,576 | +6.3% |
| 2022 | $8,069 | +2.8% |
Year Built: 1954
196 Midwood Road
Residential
535 Coolidge Place
Residential
264 Central Ave
Residential
20 Ferndale Road
Residential
155 Midwood Road
Residential