Property Sale
Sale
$195,000
DeedBook 7514, Page 498
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,816 | +3.4% |
| 2024 | $8,529 | +8.1% |
| 2023 | $7,893 | +6.4% |
| 2022 | $7,418 | +2.3% |
Year Built: 1954
212 Mayfair Road
Residential
111 Greenbriar Road
Residential
200 Morningside Road
Residential
203 Mayfair Road
Residential
151 Garden Avenue
Residential