Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,889 | +3.1% |
| 2024 | $10,560 | +11.3% |
| 2023 | $9,491 | +5.2% |
| 2022 | $9,018 | +1.6% |
Year Built: 1962
413 Burnet Pl
Residential
377 Elliot Pl
Residential
427 Yuhas Drive
Residential
432 Yuhas Dr
Residential
327 Sherwood Drive
Residential