Property Sale
Sale
$233,000
From:
To:
DeedBook 7933, Page 852Recorded12/11/1996
From:
To:
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,841 | +3.2% |
| 2024 | $9,537 | +8.6% |
| 2023 | $8,779 | +2.3% |
| 2022 | $8,583 | +12.2% |
From:
To:
Year Built: 1955
300 Oradel Avenue
Residential
12 Gilbert Avenue
Residential
159 Thomas Drive
Residential
227 Bogert Place
Residential
321 Elmwood Drive
Residential