Property Sale
Sale
$460,000
From:
To:
Sq Ft2,052DeedBook 631, Page 1831NU CodeSheriff sale (12)Recorded1/10/2011
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,629 | +2.9% |
| 2024 | $9,354 | +8.2% |
| 2023 | $8,642 | +5.1% |
| 2022 | $8,225 | -6.3% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1961
469 Oregon Street
Residential
6 Maryann Court
Residential
243 Buttonwood Dr
Residential
46 Harmon Drive
Residential
97 Morningside Road
Residential