Property Sale
Sale
$791,800
From:
To:
Sq Ft1,582DeedBook 5019, Page 1891Recorded6/21/2023
From:
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,383 | +6.3% |
| 2024 | $7,889 | +9.0% |
| 2023 | $7,241 | +5.4% |
| 2022 | $6,867 | -8.2% |
From:
To:
Year Built: 1952
495 Marion Lane
Residential
450 Forest Ave
Residential
320 Ellen Place
Residential
409 Forest Avenue
Residential
377 Harrison St.
Residential