Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,525 | +2.9% |
| 2024 | $9,256 | +9.3% |
| 2023 | $8,472 | +5.1% |
| 2022 | $8,063 | -15.2% |
Year Built: 1954
328 Bullard Ave
Residential
323 Ellen Place
Residential
233 Addison Place
Residential
375 Burlington Road
Residential
328 Parkside Dr
Residential