Property Built
Built
Year Built: 1996
Year Built: 1996
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,541 | +2.6% |
| 2024 | $19,046 | +7.5% |
| 2023 | $17,723 | +4.2% |
| 2022 | $17,001 | +1.0% |
Year Built: 1996
From:
To:
200 Paul Court
Residential
157 Paramus Road
Residential
571 Mill Run
Residential
588 Grist Trail
Residential
E 110 Midland Ave
Residential