Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,300 | +3.0% |
| 2024 | $8,060 | +8.7% |
| 2023 | $7,413 | +5.2% |
| 2022 | $7,045 | +3.3% |
Year Built: 1955
281 Mc Kinley Blvd.
Residential
311 Gorden Dr
Residential
461 Forest Avenue
Residential
245 Hillside Avenue
Residential
E 229 Midland Avenue
Residential