Property Built
Built
Year Built: 1965
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,515 | +2.7% |
| 2024 | $10,235 | +8.7% |
| 2023 | $9,413 | +5.2% |
| 2022 | $8,951 | -4.5% |
Year Built: 1965
228 Tulip Lane
Residential
219 Taylor Rd
Residential
270 Columbia Terr
Residential
371 Mckinley Blvd
Residential
6 Marquett Ct
Residential