Property Sale
Sale
$0
DeedBook 7437, Page 430
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,183 | +3.1% |
| 2024 | $11,815 | +8.1% |
| 2023 | $10,935 | +5.2% |
| 2022 | $10,390 | -3.6% |
Year Built: 1951
287 Maril Ct
Residential
238 Monroe Avenue
Residential
464 Lincoln Drive
Residential
363 Verona Way
Residential
325 Edstan Way
Residential