Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,329 | +3.5% |
| 2024 | $9,014 | +8.4% |
| 2023 | $8,319 | +5.5% |
| 2022 | $7,885 | +15.1% |
Year Built: 1955
627 East Drive
Residential
441 Nevada Street
Residential
139 Ivanhoe Drive
Residential
486 Forest Ave.
Residential
641 Terrace Drive
Residential