Property Sale
Sale
$600,000
From:
To:
Sq Ft1,360DeedBook 9255, Page 289NU CodeFamily (1)Recorded2/16/2007
From:
To:
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,566 | +5.1% |
| 2024 | $8,152 | +7.7% |
| 2023 | $7,567 | +1.8% |
| 2022 | $7,433 | -3.1% |
From:
To:
Year Built: 1955
18 Bryant St.
Residential
104 Olympia Blvd
Residential
706 Nugent St
Residential
85 Oliver Road
Residential
661 W Beverwyck Pl
Residential