Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,592 | +2.7% |
| 2024 | $8,365 | +7.1% |
| 2023 | $7,809 | -1.0% |
| 2022 | $7,889 | +9.8% |
Year Built: 1955
295 Spencer Place
Residential
299 Spencer Place
Residential
665 Terrace Drive
Residential
308 Franklin Place
Residential
317 Franklin Place
Residential