Property Sale
Sale
$239,000
To:
Sq Ft1,612DeedBook 6598, Page 431
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,299 | +6.6% |
| 2024 | $4,973 | +12.7% |
| 2023 | $4,414 | +3.9% |
| 2022 | $4,248 | +4.4% |
To:
Year Built: 1940
11 Gentian St
Residential
2 Filbert Av
Residential
123 Heather St
Residential
53 Violet St
Residential
32 Lobelia Av
Residential