Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,178 | +6.9% |
| 2024 | $4,843 | +13.4% |
| 2023 | $4,271 | +4.1% |
| 2022 | $4,101 | +4.7% |
Year Built: 1951
363 Woodbine St
Residential
7 Pembrown Rd
Residential
5 Chandler St
Residential
92 Magnolia St
Residential
659 Nutmeg St
Residential