Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,786 | +6.9% |
| 2024 | $4,475 | +13.5% |
| 2023 | $3,945 | +4.2% |
| 2022 | $3,787 | +4.7% |
Year Built: 1965
1200 Connecticut Rd
Residential
402 New Hampshire Rd
Residential
518 Louisiana Tr
Residential
409 N Carolina Tr
Residential
403 Rhode Island Rd
Residential