Property Sale
Sale
$60,000
To:
Sq Ft1,296DeedBook 4237, Page 730
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,335 | +0.2% |
| 2024 | $6,325 | -3.2% |
| 2023 | $6,531 | +1.4% |
| 2022 | $6,439 | +1.0% |
To:
Year Built: 1960
415 Creek Rd
Residential
421 Windsor Dr
Residential
1018 Carter Ave
Residential
329 Princeton Ave
Residential
129 Park Dr
Residential