Property Built
Built
Year Built: 1941
Year Built: 1941
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,233 | +0.2% |
| 2024 | $6,223 | -3.2% |
| 2023 | $6,426 | +1.4% |
| 2022 | $6,335 | +1.0% |
Year Built: 1941
1155 Lucille Ave
Residential
1170 Lucille Ave
Residential
1171 Romano Ave
Residential
120 Catherine Ave
Residential
1117 Center Ave
Residential