Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,665 | +0.9% |
| 2024 | $7,595 | +2.1% |
| 2023 | $7,438 | +0.6% |
| 2022 | $7,393 | -0.8% |
Year Built: 1966
31 Summit Avenue
Residential
8 Evergreen Drive
Residential
14 Evergreen Drive
Residential
64 Tansboro Road
Residential
55 Tansboro Road
Residential