Skip to content

Preston Drive

Sicklerville, NJ 08081

Last Sale Date
Nov 18, 1987

Property Information

Block10403
Lot12
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page104

Building Details

Building Class10
DescriptionDRAINAGE
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.25

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$100

Tax History

YearProperty taxesChange
1992$2,102+13.6%
1991$1,851+15.0%
1990$1,609
Property History

Property Sale

Sale
$68,500
DeedBook 4257, Page 540