Property Sale
Sale
$96,595
To:
Sq Ft1,886DeedBook 7108, Page 1025
To:
Year Built: 1971
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,399 | +2.7% |
| 2024 | $6,230 | +4.4% |
| 2023 | $5,970 | +0.9% |
| 2022 | $5,917 | +0.6% |
To:
Year Built: 1971
46 Pinewood Lane
Residential
26 Peoria Lane
Residential
4 Peachton Lane
Residential
57 Penfield Lane
Residential
19 Parkhill Lane
Residential