Property Built
Built
Year Built: 1971
Year Built: 1971
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,677 | +2.7% |
| 2024 | $5,528 | +4.4% |
| 2023 | $5,296 | +0.9% |
| 2022 | $5,250 | +0.6% |
Year Built: 1971
2 Peoria Lane
Residential
35 Peoria Lane
Residential
5 Parkhill Lane
Residential
16 Pinewood Lane
Residential
10 Parkhill Lane
Residential