Property Sale
Sale
$145,000
To:
Sq Ft1,462DeedBook 12213, Page 1965
To:
Year Built: 1973
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,665 | +2.7% |
| 2024 | $2,595 | +4.4% |
| 2023 | $2,486 | +0.9% |
| 2022 | $2,464 | +0.6% |
To:
Year Built: 1973
47 Magnolia Court
Residential
37 Magnolia Court
Residential
29 Magnolia Court
Residential
41 Magnolia Court
Residential
11 Madeley Court
Residential