Property Sale
Sale
$79,000
To:
Sq Ft1,886DeedBook 4250, Page 325
To:
Year Built: 1971
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,219 | +2.7% |
| 2024 | $7,028 | +4.4% |
| 2023 | $6,734 | +0.9% |
| 2022 | $6,675 | +0.6% |
To:
Year Built: 1971
12 Peoria Lane
Residential
1 Eden Hollow Lane
Residential
31 Eastmont Lane
Residential
47 Penfield Lane
Residential
32 Eastmont Lane
Residential