Property Sale
Sale
$190,000
To:
Sq Ft1,152DeedBook 12133, Page 1023
To:
Year Built: 2022
Also conveyed in this deed
3 parcelsSicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,573 | +2.7% |
| 2024 | $4,452 | +2346.4% |
| 2023 | $182 | -76.0% |
| 2022 | $758 | +0.6% |
To:
Year Built: 2022
Also conveyed in this deed
3 parcels7 Lyons Court
Residential
6 Lyons Court
Residential
8 Lyons Court
Residential
86 Highmeadows Drive
Residential
58 Vanderbilt Court
Residential