Property Sale
Sale
$250,000
To:
Sq Ft1,500DeedBook 12962, Page 524
To:
To:
Year Built: 1973
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,254 | +2.7% |
| 2024 | $3,168 | +4.4% |
| 2023 | $3,036 | +0.9% |
| 2022 | $3,009 | +0.6% |
To:
To:
Year Built: 1973
33 Villanova Court
Residential
18 Madeley Court
Residential
5 Maureen Court
Residential
25 Marcia Court
Residential
51 Eastmont Lane
Residential