Property Sale
Sale
$32,000
To:
Sq Ft1,300DeedBook 10940, Page 1379
To:
Year Built: 1973
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,348 | +2.7% |
| 2024 | $3,260 | +4.4% |
| 2023 | $3,123 | +0.9% |
| 2022 | $3,096 | +0.6% |
To:
Year Built: 1973
9 Vernon Court
Residential
44 Villanova Court
Residential
2 Villanova Court
Residential
12 Vernon Court
Residential
8 Villanova Court
Residential