Property Built
Built
Year Built: 2007
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,664 | +2.7% |
| 2024 | $7,461 | +4.4% |
| 2023 | $7,149 | +0.9% |
| 2022 | $7,086 | +0.6% |
Year Built: 2007
114 Verona Avenue
Residential
506 Evergreen Avenue
Residential
227 Chestnut Avenue
Residential
514 Glider Avenue
Residential
201 Walnut Avenue
Residential