Skip to content

11 Stone Hollow DriveSicklerville, NJ 08081

Built 1989

Last Sale Price
$133,510
Last Sale Date
Feb 24, 1989

Property Information

Block12707
Lot12
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page127

Building Details

Building Class17
Description2SF2G
Dwellings1
ZoningRL
Sq Footage2,103
Acreage---

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$45,000
22%
Improvement Value:$159,500
78%
Total Assessment$204,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$7,730+2.8%
2024$7,519+4.5%
2023$7,194+0.9%
2022$7,128+0.6%
Property History

Property Sale

Sale
$133,510

To:

Sq Ft2,103DeedBook 4355, Page 93

Property Built

Built

Year Built: 1989