Skip to content

Sicklerville Road(Block 2201 Lot 4)Sicklerville, NJ 08081

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 31, 2015

Property Information

Block2201
Lot4
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page22

Building Details

Building Class10
DescriptionOPEN SPACE
Dwellings1
ZoningRH
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$38,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$38,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2018$1,331+1.5%
2017$1,311+2.3%
2016$1,282+1.3%
2015$1,265+3.5%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$125,000