Skip to content

Atco Avenue

Atco, NJ 08004

Last Sale Date
Jun 1, 2022

Property Information

Block2409
Lot1
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page24

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR3
Sq Footage---
Acreage2.79

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$51,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$51,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,002+2.7%
2024$1,949+4.4%
2023$1,867+0.9%
2022$1,851+0.6%
Property History

Property Sale

Sale
$0