Skip to content

North Route 73

Berlin, NJ 08009

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 22, 2010

Property Information

Block2504
Lot1
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page25

Building Details

Building Class10
DescriptionBILLBOARD
Dwellings1
ZoningPC2
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$26,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$26,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,015+2.8%
2024$988+4.4%
2023$946+0.9%
2022$938+0.6%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$3,800