Skip to content

327 Lakedale RoadBerlin, NJ 08009

Farm (Qualified)

Last Sale Price
$15,000
Last Sale Date
Jan 18, 2019

Property Information

Block2701
Lot3
QualifierQFARM
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page27

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR1
Sq Footage---
Acreage6.4

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$2,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$2,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$98+3.2%
2024$95+4.4%
2023$91+0.9%
2022$90-95.2%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$15,000

To:

DeedBook 11074, Page 1597