Property Sale
Sale
$118,500
To:
Sq Ft1,586DeedBook 7134, Page 1311
To:
Year Built: 1994
Atco, NJ 08004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,854 | +2.7% |
| 2024 | $4,726 | +4.4% |
| 2023 | $4,528 | +0.9% |
| 2022 | $4,488 | +0.6% |
To:
Year Built: 1994
107 Crosley Drive
Residential
121 Fenway Avenue
Residential
124 Fenway Avenue
Residential
131 Baker Avenue
Residential
117 Lakeside Drive
Residential