Skip to content

Cooper Folly Road(Block 3102 Lot 2)Atco, NJ 08004

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jul 9, 2019

Property Information

Block3102
Lot2
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page3101

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR3
Sq Footage---
Acreage8.38

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$70,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$70,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,763+2.7%
2024$2,690+4.4%
2023$2,577+0.9%
2022$2,554+0.6%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$30,000