Skip to content

Girard Avenue

Atco, NJ 08004

Last Sale Date
Jun 21, 2048

Property Information

Block3121
Lot1
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page31

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage---
Acreage0.4

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2019$229+1.3%
2018$226+1.5%
2017$223+2.3%
2016$218+1.3%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 1321, Page 307