Skip to content

128 Florence AvenueAtco, NJ 08004

Built 1963

Last Sale Date
Dec 7, 2023

Property Information

Block3125
Lot14
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page31

Building Details

Building Class10
Description1SF
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage---
Acreage1.14

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$27,900
11%
Improvement Value:$227,300
89%
Total Assessment$255,200

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1963